| HoeNemo1993 a întrebat:

Buna sunt ma numesc Andrei dar prietenii imi spun Pasiune. Sung gay si caut un partener facebooku meu e Andrei Ionut. astept raspunsuri si propuneri

5 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,nu-ti pierde speranta poate gasesti pe cineva!

| EddiWeed a răspuns:

Du'te bai baiatule de aici, nu cred ca ne pasa ca esti u gay!

| aflavius a răspuns:

Du-te-n pl mea de prost. Cum sa fii gay nu stiu apai are dreptate Lucifer97

| Lucifer97 a răspuns:

Ma sflegma lata, rasucitule!
Apoi...du-te-n inchisoarea pentru negri si scapa sapunul pe jos!

PLM de bastinas sifilitic ce esti!

| kaoma2008 a răspuns:

Ar trebui sa cauti pe google chat-uri pentru persoane cu alte orientari sexuale. Cu siguranta acolo ai gasi mai multa intelegere si probabil si un partener. Bafta