| fatafitoasa a întrebat:

Buna sunt mari! am 13 ani si as dori sa cum faci sex?[funa primul raspuns]

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Du-te pe centura, si acolo vor veni niste tipi, te vor lua la ei in masina si te vor invata.
bafta!

| liviu42 a răspuns:

Ce doresti? {si as dori sa cum faci sex?} Sa inveti sa faci sex, sau cum este sa faci sex?

| Sperman a răspuns:

Si eu mi-as dori sa nu mai existe atatia analfabeti, dar din pacate asta este imposibil in Rromania.

| Laviy a răspuns:

Eu zic sa lasi tu sexul si sa pui mana pe o carte. Ca nici o propozitie nu esti in stare sa scriiwinking

| MMadalina a răspuns:

"as dori sa cum faci sex?" Ce ai dori?thinking

Răspuns utilizator avertizat
| vampiressa a răspuns:

Invata sa scrii si dupa gandeste-te la sex!

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

La 13 ani sa te gandesti la sex este o varsta foarte foarte frageda.
Cu cat esti mai tanara cu atat o sa te doara mai tare cand te dezvirginezi.
Sfatul meu e sa astepti pana la 17-18 ani!
Sper ca ti-am fost de folos:X

| junioru_4096 a răspuns:

Introduci penisu baiatului in vagin, adica in puta ta.clar?!

| Catalina_3159 a răspuns:

Mai bine mai astepti o vreme. Sigur o sa regreti daca o sa incepi sa faci sex de acum!