| alexa_2556 a întrebat:

Sunt membru nou in comunitatea TPU.vin cu o intrebare la care sper sa primesc un raspuns serios.
Ieri am fost la prietenul meu. Totul a inceput ca petting dupa care joaca s-a mai extins (adica eu l-am satisfacut pe el )
Trebuie sa mai mentionez si ca nu a existat penetrare. dar el a ajaculat pe cearceaf(eu aveam lenjeria intima pe mine)nu cred ca am atins sperma si oricum in conditiile astea exista posibilitatea sa fiu insarcinata(ps :sunt virgina)si la cate zile pot face un test de sarcina cu rezultate exacte
Cel mai bun raspuns priemesc funda
Multumesc anticipat si va rog fara mistouri

Răspuns Câştigător
| Aanyaa a răspuns:

Nu, n-ai cum sa fi insarcinata, dar pentru linistea ta cam la o saptamana dupa asta iti poti face un test de sarcinahappy

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu ai cum să fii însărcinată. Dacă ejacula pe muntele Venus, sau aproape de vulvă, îţi puteai face griji, însă în momentul de faţă chiar nu ai de ce să te îngrijorezi.
Dar dacă vrei neapărat să faci un test(pentru liniştea ta), fă-l după 21 de zile de la această întâmplare.
Baftă!

| Angelique a răspuns:

Daca esti virgina atunci nu poti sa fi insarcinata, nici daca ai vrea! Si nici nu te-a atins cu sperma, asadar nu exista nicio o mica posibilitate sa fi gravida.Stai linistita! Fundabatting eyelashes?

| liviu42 a răspuns:

Adica i-ai facut o laba da?
pai cum sa ramai insarcinata asa?

| Ellenna a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata happy Spermatozoizii mor in contact cu aerul. totusi, aveti grija cand si cum va jucatihee hee pentru ca poti ramane insarcinata si daca esti inca virgina (adica daca nu ti s-a rupt himenul) pentru ca himenul nu are rol de protectie impotriva sarcinii big grin. Testul il poti face dupa 7 zile de la actul sexual, dar nu vad de ce ar trebui sa il faci tongue Doar daca vrei sa fii tu sigura ca nu esti big grin, dar (repet) nu ai cum happy Stai linistita happy Sper ca te-am ajutat. :*

| unione a răspuns:

S-a mai pus intrebarea... nu risti nimic dw la faze cu cearceafuri,haine, maini, etc... e cale lunga pana la ovulul din trompa uterina

| bia0000 a răspuns:

Sunt curioasa de un lucru:cati ani ai?

| misterioasahug a răspuns:

Hei alexa. bun venit pe TpU. sunt sanse mici sa fii insarcinata, chiar fff mici. oricum un test de sarcina se face dupa 10 zile. :*
ps: nu-ti face griji! happy

| lovevampire18 a răspuns:

Nu exista riscul sa ramai insarcinata daca nu ai atinso si testul de sarcina se poate face dupa o saptamana. funda?

| iuli_2345 a răspuns:

Nu ai avea nici un risc sa ramai insarcinata pentru ca nu a ajuns in corp la tine dar daca vrei poti sa faci un test de sarcina. Ca sa fii insarcinata ar trebui sa aveti cel putin un act sexual si sa nu fie protejat asa ai putea fii insarcinata dar in cazu asta nu.

| iuli_2345 a răspuns:

Eu am facut altceva si sunt si eu virgina dar nu am ramas insarcinata. esti mai mult speriata. E normal la baiat sa pateasca asta dar daca nu ajunge la tine in corp nu ai sanse sa fii insarcinata. Mai mult esti speriata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo nu te iau la misto dar esti cam prostuta.Cum sa nu sti ca pentru a ramane insarcinata, trebuie ca sperma sa ajunga in vagin?

| alexa_2556 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri...m-am mai linisit.

| alexa_2556 explică:

Liviu42 da asta s-a intamplat. poate ca sunt naiva sau prostuta(dar a fost prima oara cand am facut asta deci nu stiu prea multe)multumesc oricum tuturor

| alexa_2556 explică:

bia0000 am 17 ani si jumatate