| Mainbug a întrebat:

Am o intrebare stupida de fel, dar sunt ingrijorat rau. Am facut un petting cu prietena cam 5 minute ( eu aveam lenjeria pe mine, ea nu) si am atins-o in zona labiilor cu lenjeria (deci nu a existat niciun fel de penetrare si nici ejaculare), insa era o pata de lichid preejaculator din timpul preludiului pe chilot. Eu zic ca nu are cum sa ramana insarcinata din atat. Intreb pentru ca i-a intarziat menstruatia 2 saptamani ( ea oricum il are neregulat). Ce ziceti? Va rog din suflet sa imi spuneti sincer

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit, nu are cum sa ramana gravida. Intarzierea, este din alte cauze, numai de ea stiute.

| Mainbug explică (pentru Emilian65):

Sper. asta ma enerveaza, faptul ca ii intarzie mereu si cateodata parca prea mult. Daca nici nu am ejaculat pe labii nu vad cum ar putea. Dar mersi pentru raspuns

| monycutzza a răspuns:

Sa stea iubita ta linistita, aceeasi chesti am facut-o si eu cu iubitul meu (petting) si eu am fost oarecum stresata si din prea mult stres ( din mai multe motive) mi-a intarziat 2 saptamani menstruatia desi eu il am neregulat si cu totte aste nu intelegeam de ce imi intarzie atat. Nu s-a intamplat nici un "accident" ca sa spui ca a ramas insarcinata

| Anonim2796 a răspuns:

Nu i se intampla nimic...

| Mainbug explică (pentru Anonim2796):

Sigur, nu? adica ma gandesc si eu ca spermatozoizii nu au cum sa treaca prin materialul chilotului si dupa sa intre in vagin, adica e prea de tot. Din moment ce nu a existat nici penetrare

| Mainbug explică (pentru Anonim2796):

Esti sigur, nu? adica nu aveau cum spermatozoizii sa treaca prin materialul chilotului si apoi sa treaca in vagin. Nici nu a existat penetrare. Doar ca m-a speriat pata aceea de pe chilot

| andyyy123andy a răspuns:

Stai linistit ca nu este nici o problema!

| Mainbug explică (pentru andyyy123andy):

Sper! adica chiar nu vad cum ar ramane gravida dintr-o pata de la preludiu