| sandra_9571 a întrebat:

Buna sunt noua pe aici. Si am o intrebare. bun. Am 19 ani si sunt singura. si vreau sa stiu daca o mare parte din vina o am eu. eu sunt o fire sponta si mereu vesela dar imi e greu sa-mi gasesc un iubit cu care sa ma potrivesc. oare caut eu baiatul perfect sau poate ca nu am gasit inca un iubit cu care sa am mi multe lucruri in comun?

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu iti cauti tu iubitul potrivit

acesta o sa apara la un moment datwinking

| Ángel_8890 a răspuns:

Parerea mea este ca tot ce se intimpla se intimpla la timpul sau. Tu pur si simplu nu ai gasit baiatul potrivit dar atunci cind mai putin te vei gindi atunci va aparea si el.Totul depinde de timp.Intr-o mare parte este si vina ta fii un pic mai linistita este bine sa fii vesela sa zimbesti, dar sa stii cind si unde.Mai iesi cu prieteni, distreazate.

| 80Cris a răspuns:

Sandra asta numai tu stii cel mai bine, daca ai vreo vina sau nu. Parerea mea este ca inca nu l-ai intalnit pe cel POTRIVIT tie!
Fii linistita caci se va intampla si asta.

| Dreamin a răspuns:

Dupa mine.
Ar trebuii sa iesi cu un grup. o gasca din zona ta... Unde is mai multi.
Daca vrei neparat!
Insa.nu te gandii la baiatul perfect.
Pentruca in felul lor toti is niste printi Darle trebuie "calul potrivit".
Si stii vorba aia. LUCRIRILE FRUMOASE IS MULT MAI GREU DE OBTINUT DECAT ACELEA CARE LE POTI AVEA PE TAVAwinking
don't worry happy!
Va ven momentul potrivit si pentru tine.
Darpana atunci ai dai peste cateva BESTII IN CALDURI laughing.
Poate baiatul potrivit e chiar sub ochii tai.
Bafta :*
PS:si eu is in cautarea asazisului "Fat frumos" laughing