| H2O2 a întrebat:

sunt noua pe aici. si as vrea sa va pun si eu o intrebare,,, Am intalnit un baiat de o luna jumate, o luna ne-am inteles fff bine, m-am gandit intr-o zi sa imi fac un nou id sa'l "verific", si mi-a zis ca are o prietena din clasa a9a am izbucnit in plans cand am auzit asa, am trecut cu vederea si l-am iertat pentru ca prea mult il iubeam, dar de o saptamana relatia noastra s-a racit, nu stiu ce sa fac pur si simplu, mentionez ca nu suntem din acelasi oras, deci nu ne intalneam frecvent, mi-a cerut ceva... i-am dat mai greu dar am acceptat. El are 19 ani si eu 15, i-am cerut sa vine pe la mine prin oras si mi-a zis ca e distanta prea mare sunt cam vreo 50 de km, eu cred ca nu ma iubeste ca daca ma iubea venea,,, Nu stiu ce sa mai fac de cand s-a racit relatia nu imi mai gasesc locu, tot timpul sunt stresata incerc sa ascund asa ca sa nu observe parintii mei. Dati-mi va rog un sfat ce sa fac sa mai continu sau,,.

Răspuns Câştigător
| diu a răspuns:

Wow cam aceeasi problema o am si eu ca pr.doar ca el este din acelasi oras si nu ne putem vedea si eu am facut o data faza cu id. u, doar ca era idu pr mele am vb ca el si mi. a zis ca ma iubeste si alte chestii care mi.au demonstrat ca intr-adevar ca tine la mine, nestiind ca sunt eu, ce sa spun daca vrei sa il verifici, fa. o dar fa in asa fel in care sa nu afle ca esti tu si sa nu te dai d gol ca poate nu va mai vb ca tine.si faza sa vina *** tine, poate nu are timp sau nu are cum.incearca sa vorbesti cu el sa vedeti care este situatia.si app faza ca nu iti gasesti locu sau ca esti stresata, vb ca o pr cu cine apropiat ca o sa te ajute in momente grele byewave

4 răspunsuri:
| dana1986 a răspuns:

Incearca sa-l uiti parerea mea pentru ca dragostea la distanta nu prea merge, in plus tu nu ai de unde sa stii ce face el, mai ales ca la-i si verificat si ai vazut singura ca ii genul de baiat caruia ii place flirtul mai bine acum decat mai tarziu, esti inca foarte tanara o sa apara si alti baieti care te merita intr-adevar. Apropo ce ia-i dat cu greu?

| tweety_8071 a răspuns:

Poate la tine se referea cand zicea ca are o prietena in clasa 9tongue. u ai 15 ani, deci normal ar trebui sa fii in clasa 9winking

| mirella_9425 a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa-l uiti iar daca ceea ce i-ai dat cu greu e ceea ce cred eu si nu numai eu UITA-L, si-a batut doar joc de sentimentele tale.Incearca sa nu mai dai(ceea ce ai dat cu greu)esti inca prea mica iar daca o sa gasesti numai baieti de genul la 20 de ani o sa ajungi...Ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau un sfat din propra experienta mai sunt baieti pe lumea asta si in orasul care esti tu eu nu cred ca el e ultimul in loc sa-ti strici relatia cu parinti tai mai degraba lasa-l in pace si nul mai baga inseama poate meriti ceva mai bun nu unul ca el sper sa-ti fie de folos sfatul meu daca ti se pare de folos scriemi ceva la orce intrebare pusa de mine sa vedem daca ti-a fost de folos;.