| Maya_6425 a întrebat:

Sunt noua pe aici si vreau si eu un sfat. Imi place un baiat de la mine din bloc, dar el nu stiu daca ma place deoarece nu ne prea intalnim, am mai incercat sa intru in vb cu el dar sunt prea timida si ma inrosesc repede. Ce ar trebui sa fac sa aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Dati cu ceva fond de ten sa nu se vada ca te inrosesti, ia-ti inima in dinti si invita-l la o cafea, fara legaturi atasate, discutati diverse, ii zici ca te-ai simtit bine, lalala ca ai mai vrea sa repetati experienta si noi ca baieti daca vedem din astea, punem piciorul in prag, daca nu zice nimic romanu, inseamna ca nu e interesat. nu e singurul om dp pamant... viata merge inainte.
bafta

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Mai copiilor! Daca nu va prea intalnitsi atunci cum poti sa pui intrebarea oare ma place? Daca esti timida, nu ajungi nicaieri.Asa eram si eu inainte, acum sunt de un tupeu extraordinar.Subiecte de discutsie sunte destule, asa ca bafta!

| Damian a răspuns:

Buna! Cand va intalniti pe scara sau duci gunoiul saluta-l, si daca te rosesti el o sa isi dea seama imediat mai ales daca o zici cu zambetul pe fata, vorbiti si voi, cunoaste-l mai intai, daca e interesat totul va merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a mers treba cu baiatul, poate ai curaj cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai este valabil foloseste link-ul urmator http://wrc-rally-sport.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://wrc-rally-sport.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cum merge treaba cu baiatul? oferta mea ramane valabila daca vrei sa ne cunoastemwinking