| DoLyy a întrebat:

Vreau sa-mi dati si mie un sfat! Imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac...nu stiu daca ma place si el; nu stiu cum sa aflu; dar vreau sa fiu cu el ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Intreaba-l : ce parere ai despre mine. jucati adevar sau provocare si ii pui tot felul de intrebari ca sa ii dai de banuit ca iti place de el

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Invita-l intr-o seara in parc sa-i arati tu o pasarica frumoasa dintr-un copac. whistling

| TheLittleReaper a răspuns:

Primul lucru :incearca sa te imprietenesti cu el si daca sunteti prieteni e f.bine.2:incearca sa vorbesti cu el despre diverse lucruri, zambestei, aruncai ocheade.3:daca vezi ca si el iti raspunde la semnale poti sa ii spui ca il placi dar daca il vezi indiferent fata de tine nu ii spune (depinde de felul fiecaruia)eu iti urez succes si sa ai grija cu el; sper ca te-am ajutathappybyehappyhappyhappy

| gabyzzzzta a răspuns:

Sa il intrebi daca ii place vreo fata si daca zice nu ii zici ca iti place de el si ca vrei sa fi cu el!