| anonima3 a întrebat:

Buna sunt o fata de 15 ani si am avut contact indirect cu prietenul meu adica el a pus mana mai inati pe penis si apoi pe organul meu genital mentionez ca era excitat si ava as putea ramanea acel lichid :credeti ce insarcinata?

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Exista mai multe tipuri de "jocuri". Unul este acela in care barbatul poate ejacula, isi atinge lichidul spermatic apoi cu degetul se "joaca" in zona genitala a femeii. In acest caz exista sansa de a ramane insarcinata.
Mai bine fa-ti un test de sarcina sa te linistesti, si altadata protejati-vawinking

| soul2soull a răspuns:

Nu atat timp cat el nu ejaculase si dupa aceasta sa puna mana pe organul tau genital...

informeaza-te inainte de a face unele lucruri stupide altfel o sa te trezesti ca legeni un copil in brate NU o zi cu rautate este doar realitatea La 15 ani nu ti se pare ca este PREA devreme? concentreaza-te asupra scolii ca sa-ti poti face mai departe un viitor de baieti si sex vei avea timp toata viata.
Cand vei fi la o varsta in care iti vei cauta de munca si vei fi in fata unui patron CE ai vei spune?

Am 10 clase? NU te lasa distrasa de baieti si sex concentreaza-te pe ce e mai important in viata am mai spus baietii sunt precum autobuzele unu pleaca altu vine

| doarEu001 a răspuns:

Nu! rolling eyes

| aurora50scumpika a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata... daca esti virgina nu ai cum sa fii si insarcinata, a doua oara cumparati un prezervativ cand va jucati ca mai exista si boli.ai grija de tine