| Daiana90 a întrebat:

sunt putin confuza referitor la relatia mea cu un baiat.il am in lista de mes de aproape un an dar nu am prea vorbit deoarece doar eu intram pe el si am vazut ca nu il interesa.de aproape 1 luna a inceput sa vorbeasca cu mine, ne-am intalnit cand a venit aici ca el e dintr-un sat din apropiere dar e foarte indraznet si ia totul la misto.el are 19 ani iar eu 16.are pierce in spranceana, creasta si se imbraca foarte fain.la prima intalnire nu am facut nimic ca mai erau 2 persoane cu noi si am stat si 5 minute dar a avut loc si a doua intalnire unde am profitat de ocazie deoarece asta a fost scopul meu, sa am un baiat mai infipt care sa ma invete sa ma sarut.sunt confuza insa ca ma asteptam sa ma arunce repede dar vad da el tot continua sa imi trimita mesaje sau sa intre pe mine cand ma vede on.o zi nu i-am trimis mesaj dupa o saptamana si mi-a zis ca de ce nu dau semne de viata, ca toate fetele sunt la fel etc...mi-am cerut scuze si i-am zis ca nu vroiam sa par stresanta si acum e ok. ceea ce ma ingrijoreaza e ca nu ne vedem, a trecut mai bine de o saptamana si nu neam mai vazut si tot bate apropouri sa avem relatii intime...eu mereu glumesc cu el, ii dau apa la moara iar cand vine vb de ceva serios mereu ii spun ca nu o fac de acum si se linisteste, nu e genul care sa insiste sau sa ma oblige.nu stiu cum sa fac sa imi dau seama daca el simte ceva pentru mine, de nu ne intalnim si de ce vrea sa vorbim intruna daca nu vine aici, nu are interes sa ma vada?

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Ai 16 ani, toata viata inainte! Nu pierde ce ai pentru un vagabond de mana a 3-a!

Serios acum, chiar crezi ca un punker de 19 ani, cu piercuri si creasta, care iti cere sa te culci cu el dupa 1-2 saptamani e cineva care merita?

| Bubu4 a răspuns:

El bate fierul cat e cald, ca sa spun asa. Incearca la tine si cine stie la cate alte fete, iar una tot trebuie sa ii cada in plasa. Fereste-te de genul acesta de baieti, un baiat care vrea o relatie stabila nu o sa iti vorbeasca de chestii intime decat dupa ceva timp si dupa ce va cunoasteti suficient. Cel de fata incearca pentru ca stie ca nu are nimic de pierdut happy Ai grija de tine

| YourCupidon a răspuns:

Cand o sa-i spui ca vrei sa o faci sigur va vrea sa va intalniti