| blonda_6293 a întrebat:

L-am visat aseara.{este un baiat care imi place mult.prietenii lui imi spun ca ma place.Insa eu nu cred, deoarece mi se pare ca ma evita. Dar acum cateva zile ceva ma uimit, a vrut sa ne intalnim, iar a doua zi s-a razgandit (a vazut numele unu-i baiat la status meu, evident era o porunca, deoarece eu pe el il iubesc)si mi-a zis sa nu-l mai bag in seama, dar el tot se uita la pozele mele de pe hi5 in fiecare saptamana, asta ma face confuza. Nu vrea sa ma vada dar totusi ii place sa se uite la mine in fiecare saptamana}il visez de o luna aproape in fiecare seara.in fiecare zi ma gandesc la el.nu stiu ce sa fac, sa-l uit? sa ma gandesc la el in continuare? ce sa fac? credeti ca voi avea sanse cu el? ca ma place?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu, daca as fii in locul tau, nu i'as spune direct, as incerca mai intai sa'i dau comm pe hi5, prima data vreo 2, sa vad daca si el imi lasa, apoy inca 2 si tot asa...si incearca sa intri in vorba cu el chatterbox nu neaparat despre voi 2 si despre alte chestithinking a Id'ul lui nu? daca da atc este chiar usor, daca nu atc i spui intr'un com de pe hi5 sa ti'l dea big grin
cre`ca te descurcu uh
Bye wave :*

2 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun. Cel mai corect ar fi sal intrebi in fata daca simte pr tine ceva sau e doar asa. Spune-i ca tu il placi si ca vrei sa stii ce are de gand, ca nu mai vrei sa suferi. Daca nu te place spui sa te evite si incerca sa-l uiti. timpul le rezolva pe toate.si si daca nul mai vezi iti va fi mai usor.acum este decizia ta ce faci! succes!

| blonda_6293 explică:

I-am dat tot timpul de inteles ca il plac...