| eutueutu a întrebat:

sunt putin speriat, acum putin timp m-am masturbat si la momentul ejacularii impreuna cu sperma a mai iesit si o substanta rosiatica nu stiu daca e sange nu semana era putin, e prima oara cand am asa ceva. va rog spuneti-mi e grav, normal, cum e?

7 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

S-ar putea sa nu mai fi virgin,pentru ca i baieit sunt virgini iar, ei se dezvirgineaza daca trag mai tare, adica cand te masturbai ai tras mai mult si ti s-a rupt putin chestia aia ca nu stiu cum se numeste e ca la fete ca si ele sangereaza cand se dezvirgineazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu ejacularea iese si un pic din maduva spinarii.o cantitate infima.dar cred ca ai auzit extresia; scrantit de laba, sau damblagit.de preamulta masturbare, ori turbezi, ori te scrantesti.deci ai grija.nu exajera.

| Emazio a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat poti face cata laba vrei nu patesti nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emazio? ma e buna laba ca o faci cat vrei de strimta.dar am auzit despre unii care canta o bucat ce incepe cam asa; hai duru,duru, duru, cea mai stramta pi.da-i c.u.pai ce sa-ti spun? dai tare, da cand o sa vrei sa fii tatic, nu merge cu laba.

| eutueutu explică (pentru anonim_4396):

Daca ai vorbi normal am intelege ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi normal ai face sex nu laba.dar cum sa intelegi daca eu vorbesc romaneste? ce voi stiti romaneste?

| eutueutu explică:

Sunt si racit poate influenta asta?