| GiuliaAnd a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! E urgent sad.De curand mi-am inceput viata sexuala. Pana acum am facut sex de 3 ori si nu mi-a curs sange nici prima data nici a doua nici a treia desi stiu ca normal ar trebui sa curga cand te dezvirginezi. Azi m-am masturbat cu ceva care avea marimea putin mai mica decat un penis normal dar l-am bagat foarte adanc si mi -a curs foarte putin sange, m-am cam speriat ..imi puteti spune ce s-a intamplat daca aveti vreo idee? Mentionez ca mi-am mai bagat acel obiect tot atat de adanc si nu am avut nimic nici nu m-a durut dar de data asta m-a durut putin... daca aveti vreo idee imi puteti spune va rog ce s-a intamplat? de ce mi-a curs sange? poate fi ceva grav?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce nu a reusit iubitul tau in 3 incercari ai reusit tu dintr-o singura incercare!

| Alcyon a răspuns:

Nu-ti mai baga tot soiul de obiecte in vagin ca poti face infectii. Se poate sa-ti fi rupt singura himenul, desi e cam ciudat ca atunci cand ai facut sex cu prietenul nu ai sangerat (mai ales ca spui ca obiectul folosit e mai mic decat un penis). O alta explicatie ar fi ca te-ai ranit. Penisul se muleaza pe vagin, nu e rigid cum e un obiect de plastic de exemplu, care-ti poate provoca iritatii si leziuni. Daca sangerarea s-a oprit, nu sunt motive de panica. Nu te sfatuiesc insa, sa mai faci astfel de experimente.