| Sinistra a întrebat:

Sunt "Sinisstra" si am 12 ani.Penisul meu are 17 cm.Credeti ca e prea mare?'

13 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Esti super dotat:d

| Amelya02 a răspuns:

Eu zic sa te impusti!happy

| TotEu1993 a răspuns:

Daca tu la 12 ani ai 17 cm la penis eu la 19 ani am 30laughing

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Poi il ai normal inclinat spre mare la 20 cit o sa il ai 30cm? nu o sa mai faca fetele cu tine ca o sa zica ca il ai prea mare...

| Raul1510 a răspuns:

Da-ti glont, Troll!

| larrii a răspuns:

:O E micut maiiii. Da-i apa, lapte, mancare, fa-l sa creasca!

| AlecsLexx a răspuns:

Mai taie din ele dale draq!

| SKSpawn a răspuns:

Eu am 13 ani si il am de 19cm la 12 il aveam de 16 sau 17cm deci il ai normal big grin big grin

| LADYANONIMA a răspuns:

E buuun

| DarkBlood32 a răspuns:

Ai grijă să nu intri în cartea recordurilor.

| alexyis a răspuns:

Serios? eu am 12 si citesc chistiile astea ca sa am ce vorbi si de ce rade cu fetele la scoala!

| Pinkenstein a răspuns:

Cred ca cineva ar trebui sa-ti spuna ca liniutele alea mici de pe liniar... nu sunt centimetrii. :"3

| Razvhan a răspuns:

Mai taie din el