| Andrei09768 a întrebat:

Am 15 ani și 2 luni și am penisul de 15 cm.Credeti ca e ok?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

PENISU NU creste pana la 50 ani, are 15 ani el, cica la 16-17 se opreste cresterea penisuluiwinking
Ce sa mai zic... | Andrei09768, o ai mare rau, o sa sperii femeile cu monstru ala!
PS: Codrut, o ai de 12, 7 cm, nu-i asa?winking

21 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| alina2k18 a răspuns:

E Mic, maxim 2 cm e posibil sa mai creascawinking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Gigel trece cu mama sa pe langa un cal si o intreaba ce are acesta sub burta. Mama-sa ii spune ca e nimic toata.
In alta zi, trece pe langa calul cu pricina impreuna cu tatal sau si-l intreaba si pe el. Tatal sau ii spune ca asa cum au barbatii intre picioare au si caii barbati. Dar Gigel ii spune ca nu-l crede, ca mama lui i-a spus ca aia este nimic toata. Atunci tatal ii replica: "Da, pentru mama ta si aceea este nimic toata".
Cred ca esti in ton cu mama lui Gigel.

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

winking daca nu imi plac PENIȘIIwinking / PENISURILE De 15 cm e problema?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

"Penisii" nu cresc dupa cum vrei tu, ci dupa cum vrea mama natura. Majoritatea femeilor cuminti prefera marima de 14-18 cm. Dar sunt si din cele care prefera peste 18 cm, iar altele nu mai lungi de 16 cm. "De gustibus non est disputandum"
Nu stiu cati ani, dar din studiile facute s-a constatat ca lungimea nu conteaza prea mult, mai mult conteaza grosimea in satisfacerea unei femei, deoarece excitarea este produsa doar in prima jumatate a lui.

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cine a zis ca NU sunt CUMINTE?winking
Si evident ca trebuie' sa fie si gros laughing)
Mie imi place de 20winking
PS: am destui aniwinking dar ma simt de 22.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Ti-am spus, ca de regula. Si ti-am mai spus ca gusturile nu se discuta. Doar ca... asta nu incuba si aprecierea ta ca penisul baiatului e mic la aceasta varsta. Nu, nu este mic, este potrivit.
Aici nu functioneaza filozofia frumosului, care spune ca ceva este frumos nu ca este frumos, ci ca imi place mie.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu, eu o am de 5. Vezi ca nici nu stii pana la ce varsta creste penisul si-ti dai cu parerea. "Meserie te halesc! Halesti pe dracu' ca nu ma stii!"

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ia da-ne tu un citat dintr-un compendiu medical/tratat de medicina unde spune ca va creste pana la peste 17 aniwinking
PS: o ai mica, de aia ai luat foc asawinking pardon mica si jucausa laughing) parca asa e vorba aiawinking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Foarte jucausa, apreciata pana in prezent de 7 femei si de 7 barbati. laughing

| SupMates a răspuns (pentru alina2k18):

**** nu e ca o ciuperca sa creasca dupa fiecare ploaie xD

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Apropos: in fiecare zi a saptamanii cate o pereche.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

In funcție de vârsta la care se instalează pubertatea, dezvoltarea penisului se poate încheia la 15-16 ani ori după 18 ani.

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Sursa? divahair punct ro? laughing)
Ahahhahahhahahahhaha

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Al meu creste si acum, cand vede un cur frumos, indiferent de sex.big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

N-am chef sa caut acum tratate stiintifice. Ca ma cheama sotia sa-i fac o frectie.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Mi-a placut discutia. Saru' mana si noapte buna.

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cat de romantic!
Da-i cu Carmoluwinking laughing)))))))))

| alina2k18 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

PENISU NU creste pana la 50 ani, are 15 ani el, cica la 16-17 se opreste cresterea penisuluiwinking
Ce sa mai zic... | Andrei09768, o ai mare rau, o sa sperii femeile cu monstru ala!
PS: Codrut, o ai de 12, 7 cm, nu-i asa?winking

| Shinderiu a răspuns:

E ok.

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

E okay mărimea, oricum, atunci când corpul tău se va opri din creștere și organul genital o va face, deci nu prea curând. În consecință, o să îți mai crească.

| kono69 a răspuns:

E mic omule