| Yosifica a întrebat:

sunt speriata de moarte, am adormit si am visat ca mi-a cazut dintele si m`am dus la mama si i-am zis ca mi-a cazut si ea a zis ca n`are timp sau cv de genu si dupa a intrat in alt vis cum s`ar zice si eram acasa m`a uitam pe geam cv de genu si iubitul meu statea si tinea un copil in brate si se dadea pe un leagan parca, dar copilul nu plangea, nimic, zambea chiar si era mic, era infasurat in ceva de culoare verde deschis si iubitul meu zambea la mine si eu am zambit si am inchis geamul, va rog ce inseamna? acum iubitul meu nu raspunde la telefon, are telefonul descarcat sau inchis...

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Se spune ca daca visezi ca iti cade un dinte, cineva din familia ta v-a murii, e adevarat asa am patit si eu si mi-a murit buniculcrying,, si nu numai eu cunosc foarte multe persoane care au avut acest vis, cat despre restul visului, daca bebelusul zambea inseamna ca vei primii o veste proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visul este un semn, inseamna ca i s-a intamplat ceva rau iubitului tau.
Insa, stai linistita, de cele mai multe ori, visele nu inseamna nimic.
Si e bine sa nu crezi in vise.
Oricum, ca sa te linistesti, ai putea sa te duci la iubitul tau si sa afli daca e bine...
Bafta!

| ZuZzUz a răspuns:

Din cate stiu eu copiii in vis inseamna necaz...