| eme a întrebat:

Buna TPU...In ultima perioada sunt foarte agitata din cauza viselor pe care le am de ceva timp. Unul dintre cele care ma ingrijoreaza este ca m-am visat acasa la prietenul meu, care ma ajuta sa nasc, iar cand a scos copilul eu am pus capul in perina pentru ca nu am vrut sa-l vad zicand "nu vreau fetita". iubitul meu luase copilul in brate si zambind la pupat pe obraz zicand ca este baiat. Dupa acestea nu stiu care dintre noi aruncase copilul jos langa pat, eu l-am luat si l-am infasurat in ce gasisem pe jos din mila pentru ca mi-se parea ca invinetise de frig(statea ghemuit langa pat si nu scotea niciun sunet). l-am luat in brate incepuse sa planga si am incercat sa-l alaptez, dupa putin am realizat ca nu mai aveam lapte...devenisem agitata umblam numai cu el in brate si ii reprosam prietenului meu ca nu are grija de el.si il trimisesem sa cumpere hainute biberoane si lapte.eu eram ff ingrijorata si nu stiam ce voi face cu baietelul

este un vis foarte ciudat, si sunt km speriata. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Sarcina inseamna greutate in viata. un copil nascut poate insemna eliberare de probleme. tu scapi de o perioada grea din viata ta, dar cum te-ai obisnuit cu ea, vrei sa continui sa ai acea problema

eu am visat ca stateam la calc si am varsat apa pe unitate si apoi ca se ducea catre priza. mi-am sunat iubitul care e plecat si desi o voce feminina imi raspunsese pe nr lui eu am continuat cu alinturile noastre specifice. vocea feminina era ironica si amenintatoare si ca sa indrept ""cascavalul" am pretins ca am gresit numarul. eu m-am trezit mai speriata ca tine. visele sunt feste ale subconstientului, transpuneri de care noi ne temem, intr-o lume imaginara

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.elystar.ro, dicționar de vise!
Pa, pa.

| elleme a răspuns:

Este doar un vis.Esti norocoasa ca nu s-a intamplat asta cu adevarat.Incearca sa nu te mai gandesti la chestii din astea. A fost un vis si atata tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele reflecta ceea ce gandesti tu...visezi asa deoarece esti igrijorata de ceva vreme ca ai putea avea un copil. Mai bine stai linistita si daca nu vrei sa se intample ceea ce ai visat incearca din tot sufletul tau.

| playmate58 a răspuns:

Ee stay linistita ca visele sunt ganduri ce gandesti u asa visezi:* Nu se va intampla nimic este doar un vis:*