| nustiucenume8885 a întrebat:

Buna, sunt tot eu, deci, stiti ca am dormit luna trecuta la prietenul meu, nu am avut relații sexuale doar ne-am sărutat si eu stăteam pe el (îmbrăcați amândoi cu blugi). Acum mi-a venit menstruația, dar este maro si ma simt balonata. Mai exista vreo șansă sa fiu gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In conditiile mentionate formarea sarcinii este absolut imposibia. big grin Pornirea menstruatiei in proportie de 99, 9% din cazuri, reprezinta GARANTIA certa ca in ciclul menstrual anterior ovulul NU a fost fecundat si ca atare NU s-a format si nici NU s-a instalat in uter o sarcina nici macar... ipotetica. Multa sanatate!

12 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu ai cum.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista nicio șansă să fii gravidă.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Acum este cazul sa-i faci un oral si sa inghiti tot-tot; astfel vei fi sigura ca nu ai ramas.winking laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"Deci" (fara deci, da' ce sa faci cand toti prostii scriu asa, faci misto de ei) nu prea retinem noi numele povestitorului acestor banale si tampite intrebari.
Deci nu, nu prea stim povestea ta trista de viata, viata pusa in pericol de o pl sculata.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse 0 sa fii gravida.

| gheorghe699 a răspuns:

Eu cred ca pui intrebarea asa ca sa te afli in treaba.

| Basilievski a răspuns:

DA! S-a terminat in chiloti si i s-a scurs prin chiloti si pantaloni si pantalonii si chilotii tai.Du-te fa un test de sarcina.

| nustiucenume8885 explică (pentru Basilievski):

Din cate stiu eu, nu se poate rămâne gravida prin haine

| Basilievski a răspuns (pentru nustiucenume8885):

Chiar nu ai auzit de sarcasm in 2k18?

| nustiucenume8885 explică (pentru Basilievski):

Daca scrii 2k18, e clar

| Basilievski a răspuns (pentru nustiucenume8885):

Intr-adevar, trebuie sa fiu chiar redus mintal sa scriu 2k18.

| Dervbt a răspuns:

Pai daca n-ai avut vreun act sexual, ce rost mai are intrebarea?