| justmestef a întrebat:

Buna sunt un baiat de 14 ani si de vreo 2 saptamani stau cu o fata din scoala de la mine cam de aceeasi varstahappysi cu, cat stau mai mult cu ea cu atat ma simt mai atrasthinking toata lumea imi spune sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu ce sa facthinking vorbeste frumos cu mine si cateodata ma pupa pe obraz degeaba...simt ca ma indragostesc de ea desi pe la varsta asta nu stiu daca poate fi vorba de asa ceva... ce sa fac? sa o intreb sau nuthinking

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Am si eu o intrebare.in ce sens stai cu ea?laughing
adica daca te pupa pe obraz nu inseamna nimic, adica da. poate insemna ca se simte bine in compania ta [nu omite si genul de prietenii!]. dar totusi. cel mai bine ar fi sa o intrebi tongue

| Cătălina a răspuns:

Incercarea moarte n-are. Nu cred ca ar fi atat de imatura incat sa se supere pe tine si sa numai vorbeasca, daca ai intreba-o. Fa-ti curaj! Succes.

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Da-i bataie nu are nimic daca ai 14 ani incercarea moarte n-arewinking

| justmestef explică:

Si tin sa mentionez ca e foarte frumoasa(si e si desteapta). si de multe ori alti baieti din alte clase ii dadeau palme la fund etc. si m-am bagat pentru ea si de atunci nu ii mai da nimeni...ma va ajuta asta cu ceva in fata ei?happy

| justmestef explică:

Am si eu o intrebare.in ce sens stai cu ea? laughing

adica daca te pupa pe obraz nu inseamna nimic, adica da. poate insemna ca se simte bine in compania ta [nu omite si genul de prietenii!]. dar totusi. cel mai bine ar fi sa o intrebi ma refer ca petrec mult timp cu ea

| cristina_3162 a răspuns:

Incercarea moarte nare... asa ca daca intrebi nu pierzi nimica. si daca accepta ii okay si daca nu la fel de okay. la o adica viata merge inainte cu sau fara ea. cat despre faptul ca te indragostesti poate sa fie posibil in ziua de azi totu e posibil...

| ciobica7 a răspuns:

Intreab-owaiting