| justmestef a întrebat:

Buna sunt un baiat de 14 ani si de vreo 2 saptamani stau cu o fata din scoala de la mine cam de aceeasi varstahappysi cu, cat stau mai mult cu ea cu atat ma simt mai atrasthinkingtoata lumea imi spune sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu ce sa facthinking vorbeste frumos cu mine si cateodata ma pupa pe obraz degeaba.simt ca ma indragostesc de ea desi pe la varsta asta nu stiu daca poate fi vorba de asa ceva... ce sa fac? sa o intreb sau nuthinking am uitat sa mentionez ca mai multi baieti ii faceau faze cum ar fi luatul in brate si chestii de genu fara ca ea sa vreasadsi la un moment dat m-am bagat pentru ea si m-am luat de aia si de atunci nu mai fac faze, are asta vreo importanta in fata eithinkingbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate catu nu ai mai simtit asa ceva dar daca ea iti face avansuri iti dai seama ca ea chiar te place. In cel mai rau caz asta ar face oricarui baiat pe careil intalneste dar din descriere ta am inteles doua lucruri 1 - te place 2- si tu o placi! Atunci fa primul pas, ce doamne esti baiat nu! succes! aa si sa stii ca are importanta :-aproape e a ta

2 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Te simti mai cum? intreab-o si da are importanta.

| justmestef explică:

Mai atras