| alexandra7199271 a întrebat:

Buna, sunt virgina dar imi bag in vagin diferite chestii, lungi, groase, subtiri si nu mi-a curs sange, credeti ca cand ma voi dezvirgina n-o sa-mi curga sange?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat introduci corpuri straine ai toate sansele sa nu mai sangerezi la contactul sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca ai toate sansele sa te auto-deflorezi (rupi himenul), dar cel mai grav este ca poti sa te trezesti cu niste infectii vaginale foarte urate.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea la virgine se face NUMAI pe clitoris, cu degetul sau cu o jucarie, nebagandu-se nimic in vagin.

| dullcat a răspuns:

Nu mai esti de mult virgina.Si afla ca nu este obligatoriu sa curga sange la primele penetrari.Totusi, ti se pare normal sa procedezi asa? Vaginul ala nu e o poseta sau o gaura neagra in care sa introduci diverse.Te poti alege cu niste infectii de toata frumusetea, cu leziuni pe peretii vaginali si alte cele.Fie folosesti doar jucarii sexuale, in mod responsabil, nu obiecte care nu au fost vreodata concepute pentru asa ceva, fie amani distractia pana cand ai sansa sa faci sex cu o persoana reala.