| 555Anonim a întrebat:

Buna TPU happy! Am o intrebare ..am 16 ani si azi am facut dragoste cu prietenul meu.Pe la inceputul actului sexual a inceput sa-mi curga sange din vagin (mentionez cu nu eram virgina si nici in perioada menstruatiei), a curs destul de mult sange. Ce credeti ca a fost asta?

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Crezi? De ce mai raspunzi?

Pentru intrebarea Anonimei, posibil din cauza primului contact sexual, cand erai virgina himenul sa se fi rupt doar partial! Din aceasta cauza posibil acuma sa-ti curga iar sange.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
16 ani si deja ai facut-o?
Vai, da te-ai grabit rau, de ce n-ai asteptat cel putin pana la 18 ani macar?
Probabil himenul a fost rupt doar partial la primul contact, iar acum s-a rupt de tot si de-asta.
Te pup!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

O simpla scurgere, e normal cred.Nu iti face griji

| 555Anonim explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Nu imi faceam griji...doar ca nu stiam ce putea insemna asta. Oricum multumesc :*

| 555Anonim explică (pentru Aylee):

La sfarsit prietenul meu a ejaculat si sange, nu numai spera. La el cera sa fi fost problema atunci?

| Aylee a răspuns (pentru 555Anonim):

Posibil sa se fi rupt "ata".

| Aylee a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Crezi? De ce mai raspunzi?

Pentru intrebarea Anonimei, posibil din cauza primului contact sexual, cand erai virgina himenul sa se fi rupt doar partial! Din aceasta cauza posibil acuma sa-ti curga iar sange.

| Sorinutsu a răspuns:

Buna, sa nu fi fost el virgin laughing oricum, nu se intampla nimic, stai linistita :*

| 555Anonim explică:

Eu am pus doar o intrebare, nu te-am rugat sa ma judeci! happywinking