| anonim_4396 a întrebat:

Știu că sună prostesc dar cum se simte vaginul. Este strâmt? La masturbare termin foarte repede daca strâng tare. Mi-e frica sa nu țin doar un minut in timpul actului sexual.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce esti fată? Sau băiat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca vei avea ''norocul'' ca prima ''pasarica'' cu care sa-ti incepi viata sexuala reala sa aiba deja un vagin penetrat si cum se zice sa fie ''larga cat galeata'', chiar si in acel caz cel mai probabil sexul va fi extrem de scurt, fiindca vei ejacula instant. De regula asa se intampla in cazul primului act sexual, fiindca din cauza excitatiei extreme, a surescitarii existente in acel moment, ejacularea se produce in clipa contactului dintre gland si vulva, sau in cel mai fericit caz vei resi un ''numar'' de...cateva penetrari a caror durata va fi de cateva zeci de secunde in mod exceptional. Multa sanatate!

| Pool77 a răspuns:

Depinde, daca esti inca virgin, la primul contact te termini repede, foarte repede.
Dupa incepi sa ai potenta cat mai multa.
Nu se poate categoriza vaginul ca fiind stramt, tine de genetica etc etc

| andrey69 a răspuns:

Este un pic cam neinteleasa intrebarea ta