| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU 1.cum iti dai seama ca te mai place? 2.sau ca vrea sa fie cu tine? eu iubesc un baiat inca tin la el parca cineva ma tine sa il iubesc, desi am iubit nu am putut sa il uit si asta de care sunt acum indragostita mi-a spus mai demult ca ma iubeste si acum zice ca nu e asa ca nu simte nimic (findca eu am crezut un zvon ca el isi bate joc de mine si de sentimentele mele si nu era asa si in loc sa vorbesc cu el i-am spus asta si s-a suparat si de atunci nu mai e nimic) asa continuam acum cateva zile am vorbit cu el si tot imi spune nebunatico, dragut-o si am postat pe facebook ca plang si m-a intrebat de ce plangi dragut-o draga si i-am zis si a zis ca nu l-am pierdut 3.la ce s-a referit? dupa i-am spus ca am iubit si tot zice bravo esti libera du-te si distreaza-te 4.era gelos? si intr-o seara i-am zis ca sunt singura si am scris la status te iubesc marius si el a zis si eu il iubesc 5.de ce? apoi ca ma ignora eu m-am suparat si i-am zis printr-un mesaj pe offline ca ma deranjeaza findca mai tin la el si de atunci ma tot baga inseama ma intreaba cu cine mai sunt 6. vrea sa fie cu mine? 7.ce sa fac si cum sa stiu daca ma place fara sa il intreb? tot timpul vorbim cu emoticonuri pupiciuri imbratisari inimioare dau funda la cel mai bun raspuns si la cel /cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand! help me please! nu vreau raspunsuri la misto el ma baga des in seama ma intreba ce fac cum o duc cu cine mai sunt.

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Buna!
1.Pai se baga in seaama cu tine, incearca sa iti atraga atentia, te cauta cu privirea tot timpul, se pierde cand vorbeste cu tine.
2.Te intreaba daca ai pe cineva sau devine gelos cand te vede cu cineva, incepe sa te ignore, dar atnci cand te vede suparata vorbese cu tine si te incurajeaza.
3.Baiatu inca tine la tine. Niciodata sa nu asculti zvonurile pentru. ca oamenii care le spun sunt gelosi pe tine. Daca el se intereseaza te tine inseamna ca sentimentele lui pentru tine nu s-au stins.
4.Da era gelos a zis "te iubesc marius" numai ca tu sa iti dai seama ca e gelos.
5.Pentru ca el te IUBESTE...te baga in seama pentu ca vrea sa fie cu tinehappy
6. Da vezi cum se comporta lasa-l inca putin si dupa fa tu primul pas si intreaba-l sa nu iti fie rusine!
7. Daca nu vrei sa il intrebi ia-l pe departe ceva de genu: "tu ai o prietena "
Cel mai bine ar fi sa il intrebi nu e un lucru rusinos.happy
Baftahappy