| IubesteEa a întrebat:

Prin martie am inceput sa ma indragostesc de un baiat de 16 ani,asa au trecut zilele si el nu stia,dar am observat ca se uita la mine incontinu, asa au trecut zilele si vroiam sa fiu cu el, eu i-am propus asa a zis ca nu vrea o iubita acum etc sa ne simtim bine impreuna 1.adica? Acum tot zice ca nu ma place decat ca prietena, ca nu ma iubeste (asa prima oara am renuntat la el si am avut iubit si el a aflat de la mine vorbeam cu el ca prieten si el tot facea du-te distreaza-te cu el ca am iubit sunt free 2.de ce zicea toate astea?)asa dupa m-am despartit de iubitul meu ca era un dobitocoh go on asa si am inceput sa am sentimente din nou pentru ala de 16 acum are 17 ani asa si el tot imi trimitea pupiciuri, inimioare pe mess asa si eulove struck credeam ca avem o sansa l-am intrebat cum ii merge cu dragostea, a zis la fel ca la mine 3.cum adica? asa i-am zis ca prost ca baiatul care il plac nu stiu daca ma place si a zis ca ma place doar atat dupa cateva zile incepe sa zica el pe mess tu si eu asa ca continuam povestea si ca el crede ca asa se va termina,, nu am cuvinte te iubesc si punct 4.la ce s-a referit? asa si dupa i-a zis unei colege ca nu ma place etc... apoi am vorbit cu el (desi eu cred ca nu vrea sa stie lumea ce simte el pentru mine findca eu am crezut un zvon despre el care nu era adevarat si din asta si nu cred ca vrea sa spuna decat mie la momentul potrivit:d findca eu nu l-am mai vazut de 2 luni asa duminica stia ca e ziua mea si a iesit cand l-am vazut imi batea inimalaughinglove struck se tot uita dupa mine, nu l-am bagat inseama apoi am mers cu o fata pe banca ma salutat si mi-a zambit apoi iarasi mi-a zambit si eu lui si mai pe seara tot se uita la mine incontinuu e timid baiatul 5.credeti ca ma place sau iubeste? 6.si de ce nu vrea sa recunoasca? 7. ce sa fac? sa nu mi spuneti sa ma duc la el, il mai las sa fiarba putin adica am suferit mult il las sa vada cum e:d dau funda la cel mai bun raspuns si la cel/cea care a raspuns pe rand la intrebari 1, 2. am nevoie de ajutorul vostru scuze de gramatica ma grabeamhappysi fara mistouri!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Fara mistouri, habar nu ai sa scrii si nu graba e vinovata.

| CeaCuMasca a răspuns:

Limbric analfabet si patetic, valea inapoi in pamant.

| andino a răspuns:

Eu am 12 ani si ti-as propune sa il mai lasi vreo 2 saptamani si dupa aia sa vb cu el ok
Dar tu cati ani ai