| Kydutsa a întrebat:

Aceasta intrebare este pusa doar pentru cine vrea sa ma ajute.

Acum 4 zile am avut contact sexual neprotejat, dupa cum am spus si in intrebarea de pe 25 iulie.

Problema este ca de atunci ma dor sanii si burta, am ameteli si nu stiu ce sa fac. O prietena de-a mea mi-a zis ca astea sunt niste simptome din cauza lipsei de calciu sau din cauza sexului neprotejat. Dar ce legatura are?

Exista pastile sa nu ma mai doara? Va rog ajutati-ma!

Va multumesc

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Durerea de sâni şi de burtă, sunt simptome premenstruale.
Este posibil să ai şi o lipsă de calciu, şi să-ţi scadă tensiunea (de aceea ai ameţeli). Probabil prietena ta s-a referit la o potenţială sarcină când a spus că poate fi din cauza sexului neprotejat, însă simptomele unei sarcini nu apar aşa devreme, ci după 2-3 săptămâni de la concepţie.
Data viitoare, protejează-te! Nu mai risca atât!
O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Posibil ca in urma contactului sexual sa fi ramas insarcinata. sad

| paynehunter a răspuns:

Du-te la un doctor cat mai repede, cel mai probabil ai ramas insarcinata, sau o mica infectie.

| lavyBandB a răspuns:

Si esti sigura ca in urma contactului sexual NEprotejat nu e niciun risc de o posibila sarcina?thinking

| xxoODarkOoxx a răspuns:

S-ar putea sa ai bebe big grin