| MissBlack a întrebat:

Acum 2 saptamani,un baiat din liceu mi-a cerut id-ul de mess,i l-am dat, vorbeam multe ore in sir.Intr-o zi ne-am vazut si ne-am decis sa ne plimbam,ne-am plimbat,ne-am pupat pe obraz si cam atat.El mi-a spus ca ii place de mine,si ca ar vrea o relatie cu mine,dar sa ne mai cunoastem.Dar de luni nu stiu ce are,s-a schimbat nu mai vorbeste cu mine, nu ma mai baga in seama.As vrea sa stiu ce as putea sa fac, fiindca este foarte schimbat si eu chiar il plac.Multumesc frumos.Frunda

Răspuns Câştigător
| Domiinic a răspuns:

Este posibil sa fi avut niste probleme si el.Tu poti sa ii aduci aminte ce a zis ca vrea o relatie cu tine si poti sa ii spui ce simti si ca si u iti doresti acelasi lucru.Bafta

10 răspunsuri:
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Daca te place si vrea o relatie cu tine te cauta.
Daca nu lasa-l in pace nu merita osteneala.

| Fizy93 a răspuns:

Eu cred ca dupa plimbare te-a studiat mai bine si ceva nu i-a placut, i-ai placut doar la prima vedere probabil. Nu e exclus sa se fi suparat pe tine pe ce stiu eu chestie (si chiar asta o sa zica daca il intrebi) dar eu sunt aproape convins ca ceva nu i-a placut... Tu nu ai patit sa placi pe cineva si la urma cand cunosti mai bine acea persoana parca nu e ce iti doresti.
Succes!
Asteptam funda!winking

| MissBlack explică (pentru Fizy93):

@Fizy93,dupa aceea plimbare mi-a spus ca sunt dulce, ca ii place de mine, si ca ar vrea sa fie toate fetele ca mine, si dupa am mai vorbit.Luni mi-a trimis msj.a fost normal, dar dupa amiaza s-a purtat ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori a gasit pe altcineva ori vrea sa incerce sa te faca ''disperata'' dupa el.
Orice ai face, NU ii spune tot ceea ce simti ca sa incerci sa il atragi din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phai simplu! daca el ti-a facut complimente frumoase fata e tine si a si spus ca ar vrea sa aiba o relatie cu tine iar tu nu prea ai stiu ce sa-i raspunzi... asta la pus pe ganduri si cred ca da el ori si-a gasit pe cineva ori e genul de baiat care sa vrea 'relatii rapide' adica sarutat si sex si gata... eu zic ca daca tot ai id-ul lui de mess incearca sa vb mai detaliat cu el si sa va cunoastetzi mai bine si sa-i exemplifici ca dupa aceea veti putea avea o relatiewinking
bafta si ai grija de tine:*

| Domiinic a răspuns:

Mersi.Si nu stiu cat de util ti-a fost sfatul meu dar ma bucur daca te-am putut ajuta cu ceva.Bafta!

| butterfly95 a răspuns:

Nu ai vreun fost iubit mai "facut" care sa-l sperie? laughing glumesc. Parerea mea este ca ar fi bine sa vorbesti cu el, sa-l intrebi daca s-a intamplat ceva, sau pur si simplu sa-l cauti. Daca iti da semne de respingere mai bine il lasi in pace, daca ii place de tine sigur te va cauta apoi sa-ti explice ce s-a intamplat.

| Alessia1995 a răspuns:

Cauta-l tu...dai niste semne. daca te respinge inseamna ca chiar nu mai vrea nimic cu tine

| BIA44 a răspuns:

Poate nu ii mai placi... fal gelos daca nu a mers spune-i direct asa:

-hei, sa nu te sperii dar eu te pla, tu de ce nu mai bagat in seama?

sunt sigura ca merge sau poti sa ii spui:

- de ce nu ma magi inseama? eu...si il lasi sa continue.

| BIA44 a răspuns:

Spune-i ce simti! si mai intai intreaba-l daca ii place de alta fata.