| Bibi_Bianca_1997 a întrebat:

Acum 2 zile am avut primul contact sexual cu iubitul meu si nu m-a durut aproape deloc si nici sange nu a curs dar peste 2 zile aveam pe chilot ceva de culoare rosu-maroniu. Este normal?

4 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Poate fi sange coagulat. Nu este nici normal nici anormal. Acum ca ti-ai inceput viata sexuala, gandeste-te si cand va fi primul control la ginecolog, este spre binele tau, nu este o rusine.

| mihai69 a răspuns:

Poate fi foarte normal. Mai ales dacă nu ai dureri.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu i ceva anormal stai linistita. Protejati va de fiecare data si nu se intampla nimic.

| Ether a răspuns:

Da, este normal. Doar daca ar continua sa situatia asta nu ar fi normal. Daca s-a intamplat odata, poti sa stai linistita.