| anonim_4396 a întrebat:

Cand am avut primul contact sexual m-a durut dar nu mi-a curs sange deloc, e normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
În situația ta, himenul nu a fost vascularizat și în consecință nu a curs sânge.
Sunt situații când himenul este elastic (sub formă de evantai) și o deflorare v-a surveni la prima naștere pe cale normală, ori se rupe la primul contact și apare sângerarea prin prezența vascularizației (prezența unui vas de sânge) sau pur și simplu femeia s-a născut fără acest himen.
Sănătate.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal, himenul tau a fost slab vascularizat. Nu-i nici o problema, e doar o particularitate a unor femei.

| JustMeFlory a răspuns:

Da, e normal.Si eu am patit la felhappy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sigur..nu e nimic in neregula...se poate sa-ti curga abia a2-a oara...sau deloctongue

| alina_7783 a răspuns:

Sau...Se poate sa te fi masturbat inainte cu obiecte si sa fi curs inaintewinkingSau poate din cauza oburilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel... dar nu am avut nici dureri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca nu te-ai dezvirginat inca mai esti virgina... cel putin asa cred

| tynaoana a răspuns:

Da. nu te speria. nici mie la primul contact sexual nu am avut sangerari. insa durerea a fost mare laughing