| Roby2006 a întrebat:

Buna TPU. Acum 2 zile neavand unde sa intretin relatii cu gagica mea am furat cheia de la biserica de la tatal meu care este preot in sat si am facut sex in altar. De atunci suntem amandoi speriati ca vom fi pedepsiti de catre dumnezeu. Ce putem face? Multumesc, dau funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O mai faceti odata ca sa fiti iertati.
Troll patetic!

| Violleta2022 a răspuns:

Spovediti-va tatalui!

| Violleta2022 a răspuns:

Evident esti doar un TROLL patetic si plictisit!

| dullcat a răspuns:

Buna.Foarte credibila povestea.Nota 4 pentru efort.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu poti face nimic, ambii veti PUTREZI in IAD!

| DorinaK a răspuns:

Sa mergeti amandoi si sa faceti sex in haznaua din curte unde sa va bagati pana la brau. Numai asa scapati.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Hai frate ca asa ceva NU pot sa cred... Ma scuzi dar chiar NU cred. Si daca ai fi facut asa ceva. de ce ai simtit nevoia sa ne spui noua? Ca sa ne faci in ciuda ca tu ai facut asa ceva intr-ul loc,, kinky,,? Alah Mare! >O