| andreiabostaan122 a întrebat:

Acum 20 zile am avut un contact mai intim si anume mi-am masturbat prietenul, dupa care peste 30 minute mi-am bagat mana in vagin (era a 2a zi de ciclu) acum peste 20 zile am dureri de ovare, greata, dureri de spate aproape in fiecare zi si scurgeri vaginale, azi am observat o scurgere roz deschis! Ce poate insemna? Va rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți vine ciclu

| Stegman a răspuns:

Iti vine ciclu iar. Simtome de inaintea venirii

| andreiabostaan122 explică (pentru Stegman):

Ciclu o sa il am abia peste 10-12 zile

| Stegman a răspuns (pentru andreiabostaan122):

Da e posibil sa te doare si cu atatea zile inainte. Poate ai si putina raceala din cauza scurgerii. Gravida nu prea ai cum sa fii.