| Sabina_1904 a întrebat:

Buna TPU.acum 5 luni m-am desparitit de fostul evident din cauza mea, pentru ca am fost o idioata deoarece credeam ca nu mai simteam nimic pentru el; ne-am desparit ne-am impacat si tot asa de vreo 2ori, pana cand am zis STOP.am fost impreuna jumatate de an.si acum sentimentele sunt foarte puternice pentru el, si cred ca si pentru el(deoarece a postat o melodie din care se subintelegea ca-i e greu.), as vrea sa ma impac cu el... dar nu stiu cum, pe mess nu mai vorbim, doar buna si atat cand ne vedem...sad ceva sfaturi?sad

2 răspunsuri:
| pinkpanther_2771 a răspuns:

Hey.am trecut si eu prin asta.si m.am gandit mult la ce as putea face. gandeste.te daca merita sa fi.ti impreuna din nou. daca ar merge relatia din nouthinking stii cum se zice ca "supa incalzita de mai multe ori nu are acelasi gust." vorbeste cu el... fata.n fata si vedeti voi. deschideti.va unu in fata celuilalt si vorbiti! numa asa o sa ajungeti la o concluzie buna pentru aman2. big grin succes cu discutiile >big grin

| superdozadevise a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu el, acum pana nu va fi prea tarziu. Si daca chiar tineti unul la altul sa va impacati! Eu iti urez mult succesc si ai grija ce faci!:*