| Sabina_1904 a întrebat:

Buna TPU.acum 5 luni m-am desparitit de fostul evident din cauza mea, pentru ca am fost o idioata deoarece credeam ca nu mai simteam nimic pentru el; ne-am desparit ne-am impacat si tot asa de vreo 2ori, pana cand am zis STOP.am fost impreuna jumatate de an.si acum sentimentele sunt foarte puternice pentru el, si cred ca si pentru el(deoarece a postat o melodie din care se subintelegea ca-i e greu.), as vrea sa ma impac cu el... dar nu stiu cum, pe mess nu mai vorbim, doar buna si atat cand ne vedem...sad ceva sfaturi? off

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Buna Sabina
Imi pare rau ca suferi! Stiu cum este.sunt fata si trec prin chestii asemanatoare. Ai putea sa-l suni si sa-i spui! Gandeste-te ca, e posibil sa nu mai ai ocazia sa-i zici...si atunci. vei regreta amarnic. Suna-l si spune-i! Sunt de parere ca nu trebuie sa stie toata lumea ca tu suferi! Poti sa rezolvi lucrurile mai usor. spunandu-i! Poti sa-l suni, sa-i spui ca vreti sa va vedeti si sa-i spui ce ai de zis! Dar fii atenta ca pe viitor sa nu mai gresesti si sa-i permiti lucruri ce iti pot provoca regretul acestei impacari! happy

4 răspunsuri:
| Șușșș a răspuns:

Ia-ti inima in dinti,du-te la el,si rezolva treaba asta.
Spune-i ce simti,spune-i ce gandesti, spune-i ce vrei.
In fond, nu ai ce pierde.Baftabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu face el un pas fa`l uhbig grin

cand il vezi du-te la el si spune`i ca vrei sa discutati apoi ii spui tot ce simti.

sau daca nu vrei sa vb direct cu el in fata lasa-i un msj p mess si spun`i ca ai ceva de discutat cu el si ai vrea sa va intalniti.

daca aveti aceleasi sentimente unul pentru celalalt va ve`ti impaca si veti fii fericiti.

bafta!` :*

| zuzy95 a răspuns:

Buna.si eu am fost acum 3 luni in aceeasi situatie. daca simti ca il iubesti si te iubeste fa ceva pentru voi pana ce nu e prea tarziu.ca poate ai sa regreti.incearca sa vb cu el. explica-i ca iti pare rau ...mai ast vesti d la tine.sa vad ce ai facut.pup

| Doar_1041 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l intrbi daca mai simte ceva pentru tine...Si daca din pacate raspunsul e nu.prefa`te ca nu iti pasa.sau ceva de genu. Daca el iti spune cumva."Pai nj.ca na."... spune`i ca`ti pare rasu si ca tu mai ti la el.