| pwplacinemerita a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul prieten? Eram impreuna de 3 luni si ne-am despartit pentru ca eu eram geloasa pentru ca credeam ca ma inseala sad el ma baga in seama pe mess si ne-am mai intalnit si dupa ce ne-am despartit :d as vrea sa ii spun in seara asta pe mess sa ne impacam da nu stiu cum. Ideii?

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Heii,pai intra u pe el pe mess gen "Hei ce faci?smugbatting eyelashes bla bla bla ...si intra in subiectul asta cam asa" Nu stiu cum sa-ti spun dar ..imi lipsesti..nu vrei sa ne impacam? puppy dog eyes promit ca nu am sa mai fiu chiar asa de geloasa" in principiu gelozia e buna uneori pentru ca ii arati ca ti la el love struck"
Succes ::*:**:**:

| CariocaAlba a răspuns:

Hei buna. :*
Ia ghici, sunt o proasta. sad
Te intrebi de ce? Te-am subestimat, si imi dau seama ca a fost gresit.
Imi pare rau ca a trebuit sa te pierd ca sa imi dau seama cat de multa nevoie am de tine si de cat de mult te iubesc.
De aici nu mai am idei, ii spui in felul tau c vreti sa va impacati. loool thinking

| onFire a răspuns:

Eu zic sa-i spui asa: (in special fata in fata)
"Numele prietenului" vrei sa-mi mai acorzi o sansa la relatia noastra?
Stiu ca am gresit si imi pare rau.
Am fost geloasa pentru ca te iubesc prea mult si nu vreau sa te prierd intelegi? Vrei sa uitam totul si sa o luam de la inceput? happy? Bafta! happy