| laviniabeluska11 a întrebat:

TPU! Acum câteva luni mi-a scris un tip pe facebook. Am tot vorbit si mi-a zis să ieșim. Am schimbat numărul de telefon si m-a rugat sa il caut când ajung in oraș. Eu nu i-am scris si nu l-am sunat. De atunci ne-am mai dat like uri la poze si cam atât. In vara ne-am întâlnit din întâmplare, de mai multe ori. După ce ne vedeam, el tot intra pe profilul meu și îmi dădea like uri, apoi le anula si la ceva timp le dădea din nou. Se uita la mine, ma scana din cap până in picioare, zâmbea subtil. Dar nu îmi scrie... Credeți ca e interesat de mine?

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu zic sa ii propui o partida de sex. E inutil sa prelungesti perioada asta, oricum acolo vei ajunge. Apoi ne vei intreba daca te place si daca e excitat in timp ce e cu tine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Mi se pare ca au ramas doar vreo doi in orasul respectiv care i-au scapat...

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

O idee ar fi ca masteratul sa il faca in alt oras...sa nu isi iasa din manawinking

| xbugs a răspuns:

Da

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Da este

| AndryDya a răspuns:

Eu cred ca îi place de tine...Dar poate are prietena și de aceea nu îți poate da mesaj sau Îți anulează like-urile ...ca sa nu vadă gagica-sa

| Tds_David_1998 a răspuns:

Cam dawinking