| laviniabeluska11 a întrebat:

Acum câteva luni mi-a scris un tip pe Facebook, am început sa vorbim si m-a întrebat dacă vreau sa ieșim. I-am zis ca da si am făcut schimb de numere de telefon. M-a rugat sa il sun când ajung in oraș ca sa ne vedem. Eu nu l-am mai căutat. Nu am mai vorbit. Mi-a tot likeuri pe Facebook si adore, dar nimic, nu mi-a scris. Ne-am întâlnit din întâmplare prin oraș si nu mi-am dat seama ca e el, nu i-am răspuns la salut. El îmi tot dădea likeuri, le anula, le dadea iar. La un moment dat, am avut ocazia sa stam în același perimetru. Se tot uita la mine și se făcea ca are treabă prin zona mea. In aceeași zi, am primit un mesaj de la un Facebook fals in care mi se spunea ca m-a văzut si ca sunt foarte frumoasă, ca vrea sa ieșim, îmi cerea numărul de telefon si ma rog... Eu, crezând ca e el, l-am întrebat daca nu i-am mai dat numărul de telefon si a zis ca da, dar l-a șters pentru ca l-am supărat. Mi-a zis ca stie ca sunt specială si ca voia sa vada cum reacționez. Ziua următoare după asta, ne-am întâlnit iar. Se uita la mine, se plimba pe unde eram si eu, dar atât. Acum nu îmi mai da nici măcar likeuri... Credeți ca era el de pe Facebook ul fals? De ce ar face asta? Oare ma place?

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

E clar, tipul a vrut sa ti-o puna happy

| Florentina9210 a răspuns:

Esti speciala? Asa incep toti cu vrajeli din astea. Crede-ma! Ce nu face sa te aiba la pat. Mi se pare aiurea sa iti dea like dupa sa il anuleze... weird.
Logic ca era el, cine altcineva? Acum, e la moda sa iti faci cont fals sa reintri in viata partenerei.
Eu zic sa iti vezi de treaba si sa ii dai pace. Nu il mai baga in seama, sterge-l de la prieteni, din cate ai spus tu, nu mi se pare un tip cu care merita sa iti petreci timpul.

| VelaJohnny a răspuns:

Posibil sa fie el. Si e tare dubios tipul, cam timid, dar parca si obsedat in acelasi timp. Crezi ca merita sa te incurci cu el? Eu nu sugerez asta.

| RAY a răspuns (pentru VelaJohnny):

Cum de ai intrat si aici?

| RAY a răspuns (pentru VelaJohnny):

Poate omul a vrut sex dar vazand ca tu nu vrei a cautat alta

| VelaJohnny a răspuns (pentru RAY):

Ce intrebare laughing

| RAY a răspuns (pentru VelaJohnny):

Ma mir cum de ai raspuns aici la acseata categorie pacatoasa un fel de sadoma si gomora virtual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi pot face o parere amanuntita din ce ai scris aici. Cred insa ca cel mai bine ar fi sa iesiti la un suc sau la o cafea si sa stabiliti asta la telefon, nu pe Facebook. Atunci l-ai putea cunoaste si ai putea vedea ce si cum. Mult succes si ai grija de tine!

| radu877 a răspuns:

E nebunhappy

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Probabil a vrut sex dar dacă kai evitat din prima si găsit alta