| amalia_9060 a întrebat:

acum o luna am facut dragoste cu iubitul meu, dar nu ne-am protejat. si acum duminica trecuta mi-a fost rau si am vomitat. astazi iar mi-a fost rau, dar nu am avut nimica. si chiar azidimineata mi-a venit ciclul. ar fi sanse sa raman? ...va rog frumos ajutati-ma :* va multumesc!

11 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Stii ca absolut totu' pleaca de la creier?

| ynna93 a răspuns:

Eu cunosc o femeie care a ramas insarcinata si a avut ciclu` regulat 5 luni de zile.asa ca ia un test de sarcina ca sa fii sigura.fiecare femeie difera.

| Piticutsss a răspuns:

Fa'ti un test de sarcina happy sa fii mai sigura :* ai grija :*

| GuessWho a răspuns:

Of doamne,ca sa nu.ti faci atitea griji de ce naiba nu va protejati? daca ti-a venit ciclul nu cred,poate doar stai tu cu gandul asta si de-aiahappy oricum, bafta si sper sa nu ai nimic, pe viitor cumpara`i caciulita:*

| BESTNICK a răspuns:

Stai linistita e doar gandul ca ai fi insarcinata si te face sa ai aceste stari. totusi cred ca nu esti, atata timp ca ti-a a venit dar oricum cand ti se termina fa-ti untest doar asa de precautie sa dormi linistitawinking

| Zmeura_5657 a răspuns:

...Anyway,folositi dr*cului protectie,copii! laughing Nu vedeti cata S.I.D.A.,cat siphilis exista in lumea asta? Pe langa riscul de a ramane insarcinata, mai exista si riscul bolilor venerice de care scapi cu greu.winking Fa-ti un test de sarcina, ca sa fii sigura. Noroc.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, din simptomele pe care le-ai spus tu, cam da!
Oricum, nu te speria, ca sa fi sigura, du-te la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina.

| 123466d a răspuns:

Draga mea daca nu ai avut nici prezervativ s-ar putea sa fi ramas insarcinata :-s

| amalia_9060 explică:

Va multumesc la toti :*

| sirencik a răspuns:

Sanse sunt sigur! mai bine cumpara un test si vei fi convinsa mai precis!

| princess79 a răspuns:

Iti sugerez sa faci un test de sarcina... Poate ai norocul de a nu fi insarcinata, Data viitoare protejati`vaa, daca nu vrei sa ramai