| ionelamarianasiatat a întrebat:

Buna TPU acum recent de vreo luna m-am desparit de prietenul meu pe care inca il mai iubesc...
De fiecare data cand ma intalnesc cu el ma saluta si chesti din astea dar cand iesim seara in durm de fiecare data ma tine in brte ma saruta non-stop si mereu imi ia apararea... As putea crede ca el inca ma mai iunbeste...
Dar mi-a spus vara lui ca intr-o zii lo intrebat dac ma iubeste sau isi bate joc de mine? El eu spus ca ma amageste doar si ca sa-mi spuna ca ma iubeste dar ca nu vrea sa imi spuna doar pentru ca sa nu mi-a iau in cap...
Iar el de multe ori imi spune ca ma iubeste si chestii dar nu stiu ce sa mai cred...
Pe o parte las crede dar daca mar iubi mar suna si mai des nu odata pe luan asau macar sami raspunde pe mess sau fecbook sau sa nu ma mai ignore in fata altor prietenii deai lui nucìstiu ce sa fac...
Dati-mi va rog un sfat...
Dau FUNDITA!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te iubeste dar nu recunoaste in fata ta sa nu ti o iei in cap

| onasis1961 a răspuns:

Fă-l gelos cu un prieten de-al lui bun, şi vezi ce reacţii are!

| neutrino a răspuns:

Ia si el in brate ceea ce gaseste disponibil.

| Cleopa a răspuns:

Daca cred bine ai 14 anisori, ai multe de invatat. sunteti despartiti deci e normal sa te evite. daca nu iti raspunde pe net inseamna ca poate nu te mai vrea, poate vrea pe altcineva, caci dupa o despartire e mai dificil sa te impaci inapoi. eu cred ca ai doua alternative...ori lasi lucrurile asa cum sunt, ori vorbesti cu el sa vezi exact ce vrea. nu trebuie sa il cauti prea mult pentru ca dupa chiar o sa inceapa sa se foloseasca de tine si nu trebuie sa ii permiti asta.