| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Buna :-s

Paii. sa incepem cu inceputul nhoo`?

Pai. Iubesk un baiat :d Si sunt cu el impreuna.de 1 saptamana.Nu pot traii fara el [ cel putin asa simt eu ] si.Iesim aproape in fiecare zi.Ne vedem si la scoala. dar toti pun problema ca el e a 5 a si eu a 6 a. Dar oricum, el face 13 ani. ca si mine. Deci nu conteaza clasele nu? De fiecare data imi ia apararea. Ma saruta, ma i-a imbrate Dar nu-i place sa facem poze cand ne sarutam si alea alea. Ma rog prietenii nostri vor sa ne faca poze Eu vreau. dar dupa ma face obsedata de el. Gen : Nu mai e virgin. cand am auzit asta a fost ceva de genul : WTF?:o. De la 8 ani whistling. Credeti ca ma iubeste? Tuturor le-a spus. I-ar eu cand ma intreaba lumea daca sunt cu el zic ca nu sunt. Ce sa fac?:-s

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sunteti nebunilaughing
1 saptamana? aia nu-i iubire
8 ani? aia e lauda prosteasca
poze cand va sarutati? se fac pentru voi nu sa le puneti pe naiba stie...hi5,facebook,si e doar 1 spatamana, nu va luati!

si ca sa te convingi... daca ar exista iubirea aia pe care o invoci tu aici, nu ai ascunde "relatia"

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti inca prea mica, nu ai cum sa il iubesti.Si nu mai e virgin de la 8 ani? raised eyebrows Lol.De ce nu le spui ca esti cu el? Si daca vrei sa faci poze cu el asta nu inseamna ca esti obsedata, ci doar ca vrei poze cu el.Din cate ai spus tu, el incearca sa ascunda faptul ca esti cu el.

| Andruşcă a răspuns:

La 13 ani stati si va lingeti pe bot in pauze... tare de tot.Nu cred ca ala nu mai e virgin de la 8 ani, e o vrajeala ieftina ca sa para mai interesant.Si.la 13 ai ai vostrii crede-ma ca nu va iubiti in nici un caz, e doar o relatie mai apropiata intre amici.In maxim 2 luni nu o sa mai fii cu el in mod sigur.Eu iti zic sa mai termini cu linsul la scoala si iesitul cu "my love". Cand ala o sa gaseasca alta cu fundul mai fu**bil...pardon, mai frumos ca al tau o sa te dea la o parte ca ultimul jeg iar tu te vei pune in patut acasa si vei incepe sa bocesti.Pana o sa gasesti unu care sa te iubeasca si sa-l iubesti si tu in adevartul sens al cuvantului mai e cale lunga.

| Cheeryda a răspuns:

Doamnee. cata prostime rolling on the floor)) Auzi si u, esti cu el d o saptamana si simti deja ca nu poti traii fara el? rolling on the floor)) Asta-i bunawinking