| scumpiCati a întrebat:

acum un an am avut un prieten care m-a facut sa imi pierd increderea in iubire.asta nu este o problema, caci pot trece peste, dar partea rea este ca am ramas cu frica si gelozie exagerata in mine.Ce sa fac? acum am alt prieten ce merita toata admiratia, doar ca parca o iau razna daca alta fata il baga in seama si stiu ca ar trebui sa am incredere caci el merita dar totusi nu pot. Un sfat va rog?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

De ce nu poți?

Treci peste, arată-i cât de mult ți la el și că-i dorești doar binele.
Nu trebuie să îți pierzi încrederea în iubire dacă un tip care nu a știut ce vrea te-a pierdut.

O zi frumoasă îți doresc.

1 răspuns:
| DanyelFSN1 a răspuns:

Pai e normal, caci tu`l consideri mai smecher ca tine, dar tu ar trebui sa inveti sa fii ca el si sa-l iei ca model, si poate mai tarziu va fi viceversa.
Bfta si mult norochappy