| iulianaa1994 a întrebat:

am si eu o problema am un prieten de 9 luni si l-am mintit tot timpul asta dar faza e ca el si-a dat seama si ma prin.ce sa fac acuma sa isi recapete increderea in mine.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ce sa faci? Sa-ti ceri scuze si sa nu-l mai minti niciodata. Ah, si sa-i spui cat de importanta e relatia voastra...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

Eu nu cred ca e bine ce i-ai spus. Trebuie sa suporte consecintele. Ea si-a facut-o singura!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti limba romana.

| iulianaa1994 explică (pentru anonim_4396):

Bine multumesc

| iulianaa1994 explică (pentru anonim_4396):

Dar ori cine mai greseste nu e nimeni perfect si se mai intampla sa gresesti

| KMaddieK a răspuns:

Increderea se recapata doar cu timpul si bineinteles daca vei spune adevarul de acum.

| iulianaa1994 explică (pentru KMaddieK):

I-am spus dar e cam greu acuma si ilam spus pentru ca el deja stia tot si mi-a zis tot si eu doar am aprobat

| iulianaa1994 explică (pentru KMaddieK):

Multumesc pentru sfat