| Viviluka a întrebat:

Ajutati-ma va rog si pe mine
Am facut contul pe TPU de mult cand aveam eu vechiul meu id. Si acum nu pot sterge unele intrebari deoarece trebuie sa confirm pe email. Dar nu am cum sa mai intru pentru ca nu mai stiu parola si vreau sa sterg unele intrebari urgent. Ce fac? Va rog e urgent

2 răspunsuri:
| Viviluka explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar nu mai este nevoie mi-am dat seama si singura si draga "antidrog " le-am sters stai tu linistit!

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Ce să faci? Sinucidete doamne.
Soarta şi destinu asta`i viata. Nu poti sa le stergi si gata ce e asa de urget, hai pa.