| BloodyHuman a întrebat:

am 13 ani.Incerc sa imi decalotez penisul si se decaloteaza fara sa simt nimic dar aproape jumatate de preput este lipit de cap si se decaloteaza intr-o parte. Ce pot face sa dezlipesc preputul?

Răspuns Câştigător
| michaels a răspuns:

O sa se rupa acea pielita cu timpul si frecventa actului sexual

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Sexwinking

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Eu ma pis pe el de TPU, astia vor sa scriu cu litera mica straight face

| Outspoken2 a răspuns:

La 13 ani? MAI COPILASULE! la 13 ani cu burta pe carte, nu cu prostii de genul astasurprise doamnee...LoL esti dus!

| Outspoken2 a răspuns:

Degeaba tot fhraier ai ramasrolling on the floor))laughing)))...

| Vampixu a răspuns:

Ce poti face? mai asteapta 5 ani!

Mmm... de obicei preputul se dezlipeste dupa kiteva partide de sex. la unii dupa prima partida, la altii dupa mai multe. am avut un cunoscut care praktika de mai mult timp sexul, insa preputul i sa dezlipit atunci cand a facut sex fara prezarvativ, (banal dar ia kurs si singe, aceasta i s-a intamplat de kiteva ori). altora preputul se dezlipeste cand o fac cu maina... depinde de la baiat la baiat.
succese :*

| teo77 a răspuns:

Nu se va rupe doar se va intinde continua sa faci asta si o sa il dai mai usor jos dupa aia

| shutup666 a răspuns:

Ce dur esti rolling on the flooresti abia fatat ieri si ti'e mintea la asa ceva...ia si invata lasa asteaoh go on