| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am cunoscut o fata(13), o sa am prima intalnire cu ea.
Intalnirea e in parc.
Ce pot sa ii aduc? Sau nu necesita nimic?happybig grin

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu necesita nimic. La 13 ani nu e nevoie nici de cadouri nici de nimic. Iar ca va duceti voi in parc, iti spun eu... nu este intalnire. Iesiti afara, nu este intalnire. Sti unde sunt intalnirile? In localuri, la suc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

SI daca ar avea 35 de ani nu trebuie sa ii duci nimic. Dupa luni bune de cunoastere atunci ii faci un cadou daca e.

| gigiro a răspuns:

Pentru prima oara cand te intalnesti cu o fata, e frumos sa-i oferi o floare, nu neaparat cumparata. Daca nu ai bani, nu-i nimic. Poti sa-i mai oferi un CD, o carte, o revista. un flecustet.pe baza caruia puteti sa legati si o conversatie.

| Marynna a răspuns:

Pai, nu e obligatoriu sa ii aduci ceva, cum a spus si @Cяisu, acum nu sunt necesare cadourile, dar, daca vrei neaparat sa ii aduci ceva, poti sa ii aduci o floare[nu trandafir! ceva simplu] si i-o dai.

Bafta la intalnire

| DenisaBiluta a răspuns:

Poi o floricik blushing un mic trandafir smug

| micutzadominatoare a răspuns:

mie de exemplu nu imi plac cadourile, nu imi place sa-mi plateasca baiatul nimic, sau sa iau bani d ela el, ma simt penibil happy

| nycole a răspuns:

O floare