| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si am un prieten de 17 ani, l-am respins de foarte multe ori pentru ca nu stiu sa sarut,, imi puteti da cateva sfaturi? Fundoihappy

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Hey si eu am avut nick name`ul asaaaabig grin
Nu iti fie teama. lasa buzele sa vi se apropie.nu deschide guraaa maaare ca il serii...o sa stie el ce sa faca,, tu doar lasa`l sa se apropie si lasa`te purtata.

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Da, îţi dau un sfat. Lasă-te purtată de moment. Nu te gândi la ce să faci. Lasă-l pe el să înceapă, tu doar. fă ce face el. Şi nu îţi mai face atâtea griji, la final vei vedea că nu ai de ce.

| Johnny_3797 a răspuns:

Sarutatea cu el si nu te gindi la nimci.Sarutal si gata.Te vei invata in timpul sarutului

| AnnY98 a răspuns:

Hey...pai noi nu trebuie sa iti dam sfaturi...o sa vina de la sine. daca iti explicam noi nu o sa mai intelegi nimic. teoretic o sa stii, dar practic.sarutul o sa vina de la sine, nu te gandi la nimic altceva si sarutal cu grija si tandruhappy.Fi sigura ca o sa reusestiwinking.

| Lallyzz a răspuns:

Pai totul e simplu daca vine de la sine happy. Apropiete de el si sarutal lasate purtata de val.Cum ziceam lasa totu` sa vina de la sine happy.

| Luvrusky a răspuns:

Pai si ce astepti? laughing Sa inveti cu unu de 9 ani? rolling on the floor

| roxii_8412 a răspuns:

Ai incercat cum spun prieteni?batting eyelashes :*