| LaurraXD a întrebat:

In cateva zile o sa am primul meu sarut si nu prea stiu ce si cum se face. Ma puteti ajuta? Sa-mi dati niste sfaturi... Stiu ca e o intrebare penibila dar mna...

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi cred că trebuie să fii si să te porti natural, totul vine de la sine, nici eu nu stiu cum e.

| Soriinax a răspuns:

Si eu mi-am pus intrebarea asta inainte de primul sarut.
Totul vine de la sine, pur si simplu se intampla si in acel moment o sa stii cum sa faci happy
Si nu e penibila, asa eram cu totii inainte de primul sarut.

| Azµre a răspuns:

Băi frate voi vă faceți planul pentru orice, primul sărut, prima penetrare, prima palmă, prima despărțire... da lăsa-ți lucrurile să vină de la sine... sunteți penibili rău!

| grab a răspuns (pentru Azµre):

Prima intrebare pe TPU, samd happy

| h3r a răspuns:

Dar nu trebuie să iei în seamă „sfaturile", deoarece atunci când o să ai parte de primul sărut o să fii mult mai încordată decât îți imaginezi, te vei gândi doar că „of, n-am făcut cum au zis ei, n-am sărutat bine, oare ce trebuia să mai fac?!"... ceea ce e total greșit.
Te lași dusă de val, faci ce face și el.

N-o să greșești cu nimic, stai liniștită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te chinui prea mult sa te gandesti la asta.Totul e natural.Nici macar nu exista"a sti sa saruti". Exact cum ai spune"a sti sa bea apa".E foarte simplu, vei simti.Totul e instinctiv!happy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Totul vine de la sine. Doar va atingeti buzele, mare scofala

| HaLoGeNNN a răspuns:

Dar sa ma mai gandesc... poate pentru unii nu e mare scofala dar in ori ce caz totul vine de la sine

| BLeur a răspuns:

Bună.

Totul va veni de la sine când vei atinge buzele respectivului, stai liniştită. Aşa eram toţi presupun la început, emoţionaţi. etc. Dar, calm. Totul va veni de la sine şi te vei simţii în al 9-lea cer laughing.

| VampireBlood a răspuns:

Totul vine de la sine, nu trebuie să faci nimic special decât să te comporţi natural.

| MariaFcsb1 a răspuns:

Nu ai nevoie de exercitiu Totul e simplu Vine de la sine:* Nuti face griji:*

| Ionutzstelistu62 a răspuns:

Exact cum o felina are instinctul de a vana asa ai si tu instinctu de a saruta simplu nu?

| chickybam a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi sau sa exersezi o ai in instinct vei sti ce sa faci din prima.

| Fericel a răspuns:

Dar tu ai planificat totul? rolling on the floor