| zozolex_1317 a întrebat:

am si eu o intrebare big grin In curand o sa am un prieten si faza e ca nu stiu sa sarutsad. Ce sfaturi puteti sa-mi dati?happy

Răspuns Câştigător
| darkglass a răspuns:

Asta nu e o problema te lasi in voia sortii, relaxata si degajata nu trebuie sa faci ceva te conduce instinctul

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna trebuie sa te lasi purtata de val, totul vine de la sine.Numai bine.

| Mayar a răspuns:

Pai lasate dus de val... nu e nicio problema. ca eu ma msperiat si atunci am dat cu bata-n balta. Nu fi speriata, ca prima dta ti se pare ciudat, numa, okey? Relax

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sarutu` vine de la sine.o sa inveti singurica.

| Jeanny22 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji! Atunci, cand se va intampla, vei sti pur si simplu ce sa faci! Uita-te aici, de la 2:35 : http://www.youtube.com/watch?v=5c6gFm9IUhg&feature=channel_video_title
Sper sa intelegi!
Jeanny22!

| zozolex_1317 explică:

Mersi de raspunsuri!happy

| zozolex_1317 explică:

Mersi de raspunsuriwinking

| Dragutzzika99 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa cauti pe google videoclipuri, imagini, sau documentare uite un link care ar putea sa te ajute http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/