| dyana_9938 a întrebat:

Buna,TPU.

Am 13 ani,si am un prieten. Urmeaza sa merg cu el in oras,si vorbind cu el pe messenger,mi-a zis ca atunci cand ma vede, o sa imi dea un mozol si de-astea.Problema e ca : Eu nu m-am sarutat pana acum,niciodata! Si mie putin cam frica. Spuneti-mi va rog, ce sa fac!? Dar nu cu : Totul vine de la sine....bla bla bla.

Multumesc anticipat,:*

8 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Videoclipul acesta explica mai binde cat niste cuvinte.
Succes!
http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

| justitiarul a răspuns:

Parintii tai stiu ca tu ai prieten, mai domnisoara?

| PsyhoWoman a răspuns:

Cam asa ..ai 13 ani happy nu esti cam tinerica?

| Yuyakee a răspuns:

Pai ii spui frumos ca iti e putin frica deoarece e primul tau saruthappy si sa nu te grabeasca sa o luati putin mai incethappy

| synguratycul95 a răspuns:

Poi asta este adevarul. Fiecareface cum simte. Nimeni nu poate sa-ti explice cum sa saruti. Daca il iubesti cu adevarat o sa vezi ca vei reusii sa nu te faci de ras. Daca vrei sa-mi spui cum a fost si daca am avut dreptate.hee hee

| SEkaty3 a răspuns:

Pai...e aiurea ca baiatul sa-ti zica ca direct iti da mozollaughing) urat din partea luitongue
Si daca chiar iti place de el..iesi cu el, insa nu fa ce spune el..fii tu insuti..si daca vrea sa te sarute, spune-i ca nu stii dca chiar ii place de tine.te va intelegebig grin..Bafta!:* funda?puppy dog eyes

| suntofata a răspuns:

Nu trebuie sa te saruti cand iti spune lumea. Nu trebuie sa crezi ca daca nu o faci in curand, lumea ve vorbi despre tine. Trebuie ca primul tau sarut sa fie special, cu persoana potrivita. Daca nu esti pregatita, lasa-l sa astepte. Daca ii pasa, va veti gasi momentul potrivit.