| Edda23 a întrebat:

Buna all.Am 18 ani si nu am sarutat pana acum niciun baiat si stiu ca vine de la sine si nu ma voi face de ras, insa ar fi bine sa ii spun ca nu am avut niciun prieten?

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Oricum poate ii va face placere sa stie ca este peimul din viata ta, succes si sper sa fie un sarut placut pe care sa-l tii minte toata viata

| Ambasada a răspuns:

...Mai bine incearca sa eviti numarul de baietii thinking
Sti nu e deloc greuthinking
Nu ai de ce sa te temi laughing
Sti...cum sa zic "te conduce" baiatul smug
Primul meu sarut a fost ceva de groazarolling on the floor
Dar marturisesc ca sunt o fire foarte energetica si neatenta
Din cauza asta s'au intamplat urmatoarele :
rolling on the floor
El a venit catre mine si pur si simplu ne'am pupat.sti tu cum zic
laughing Si ...cand sa ma sarute [sa imi bage limbarolling on the floorrolling on the floor cum se zice mai nou rolling on the floor] L'am muscat de limba si am inrosittt tare tare de toot!rolling on the floor
Si el nu a zis nimic o vreme ptc. il durea sigur!rolling on the floor
Dar nu se intampla asta nimanuithinking
Adica.rolling on the floorFratemi'o la primul sarut a zis ca s-a inecat rolling on the floorrolling on the floor
Si lacrima ca un animal rolling on the floor [Mi'a spus fosta lui prietena, prima mai exactrolling on the floor] Fratemi'o are acum 20 laughing Ma rog laughing deci sfaturi din toate astea laughing :
1)Fi calma cel mai important
2)Incearca sa fi tu insati ptc. astfel v'a sti cum sa te i'a
3)Nu te agitarolling on the floor. [adica eu. stateam si rau.si nu stiam ce se intamplarolling on the floor. eram si speriatablushing]
O sa fie bine :] Mai ales ca tu ai si 18 ani...ii clar ca o sa te descurciwinking
Eu aveam 13 sau 14 thinking Nu mai stiu laughing
Oricum eram "tanara" oh go onlaughing
Varsta te ajuta mult :X
Nu ai nevoie doar sa fi indragostita si sa te lasi "purtata de val"
Ala e cel mai sincer si mai romantic sarutsmug
Succes Ela:X

| iLexii a răspuns:

Da. happy de ce nu? Fii sincera, se va bucura mult mai mult :* Multa bafta

| CARMENCITA a răspuns:

Eu zic sa-i spui ca nu ai mai avut iubit.Eu i-am spus ca nu am avut iubit si ca nu m-am sarutat si a fost bine.La inceput nu m-a crezut.Toate fetele cam de varsta mea pe care le stia el aveau prieteni si se tinea dupa mine alt baiat.Eu aveam 17 ani atunci.Eu zic sa-i spui.Va fi mai atent cu tine, mai romantic.Ai dreptate ca nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta sarutului.Ma bucur ca inca mai sunt fete care nu se grabesc sa aiba iubit de prea tinere.O prietena zicea ca nu i-a placut primul sarut ca nu-l iubea, avea vreo 15 ani, s-a sarutat din curiozitate si ia parut rau ca nu a asteptat sa mai creasca.Pentru mine a fost magic primul sarut si iti doresc si tie la fel un sarut magic. Daca sa zicem ca primul nu va fi magic, dar cred ca da, urmatoarele sigur.

| ArcAnna a răspuns:

Nope.fa ce simti

| geo691 a răspuns:

Daca e experimentat o sa isi dea singur seama. Acum depinde de felul lui de a fi, uni pot lua acest aspect ca pe un avantaj (incepatoare, o prostesc repede) sau un baiat care cu adevarat o sa te iubeasca si nu o sa il deranjeze acest aspect si o sa si aibe rabdare sa te cucereasca dar in general baietilor le plac fetele la inceput de drum (chiar printe baieti e motiv de lauda) din pacate in ziua de azi sunt din ce in ce mai rare. Sper sa iti gasesti parteneru perfect pentru inceput.

| RaZzzWaNnn a răspuns:

Ar ajuta sa fiti deschis in orice subiect, si da, ar fi bine sa-i spui si asta.Succes!

| unuoar3car3_9339 a răspuns:

Pai cam ar fi bine, daca tine la tine nu ar trebui sa fie o problema.in timp veti rade amandoi de chestia asta happy.