| grapefruit a întrebat:

Am 13 ani si imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa ii spun asta si imi este frica de reactia ei dar si de reactia celor din jur. Imi este frica ca poate nu o sa mai vorbeasca cu mine. Va rog spuneti-mi ce sa fac un sfat ceva. Dau fundita

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anentykkk a răspuns:

Fetele de obicei sunt timide...de aceea tu nu trebuie sa le spui asta in fata! Fata va crede ca tu glumesti sa ca incerci sa o iei la misto. Spune-i asta pe mess...incearca sa ii spui cat mai repede sau altfel fata va crede ca esti un "idiot". Scz de cuv. "idiot"happy

1 răspuns:
| Miley a răspuns:

Pai depinde si de fata poate ca daca nu ii place de tine nu o sa iti placa reactia ei sau o sa aceepte dar cu rusine.Ar trebui sa mergi undeva unde sa nu te vada cineva din clasa ta ca sa rada de voi.